Hakkımızda

Image

METALOGRAFİ VE SERTLİK ÖLÇÜMDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Yeni ihtiyaçlar yaratmak yerine mevcut ihtiyaçları daha iyi karşılama yönünde ve  tekrarlanabilir sonuçlar almak için her defasında aynı kalite ve hassasiyeti gözeten bir üretim anlayışına sahip Mikrotest, kendini dünya çapında ispatlamış metalografik numune hazırlama ve sertlik ölçüm alanında lider firmalarla işbirliği içinde kendi teknik altyapısı, devamlı gelişim felsefesi ve teknolojik donanımı ile kontrol ve araştırma laboratuvarınızda tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

 

Ürünlerimizde tanışan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için hiç kaybetmeyi istemediğimiz bir ilham kaynağı olmuştur. Bu sebeple satış öncesi ve sonrası gerek ürünlerimiz gerekse beklentileriniz hakkında daima destek olmaya hazırız.

 

Metalografi alanında kaliteli sarflar ve metalografik donanım geliştirme konusunda 19 yıllık deneyime sahip çözüm ortağı AKASEL ApS ile de Mikrotest , güvendiği ürünlerle kısa zamanda müşterilerinin beğenisini ve bağlılığını kazanmış, kalitesiyle ve hızlı hizmet anlayışıyla kaliteye fiyat garantisi sağlayarak ülkemiz metalografisinde  kalitesel gelişim ve maliyetsel tasarruf umudu içinde olan değerli müşterilerimiz için beklenilen isim olmuştur. Böylece ülkemizde Metalografi Sektöründe küresel hedefleri hayalden gerçekliğe yakınlaştırmıştır.

 

Amacımız “Metalografik Numune Hazırlama” konusunda  her türlü malzeme için (demir bazlı, demir dışı, kompozit malzemeler, seramik, elektronik malzemeler, mineralojik malzemeler vb.) bilimsel ve bilinçli işbirliği ve deneyimsel tekrarlanabilir standartların ötesindeki kaliteli ürünler ile özel ürün  arayışı içinde olanların gereksinimlerinin karşılanacağı, maliyetsel kazanımların bir adreste olmasını sağlamaktır.

 

Mikrotest olarak aynı zamanda taşınabilir sertlik ölçüm cihazları ve masaüstü sertlik ölçüm cihazları ile ilgilide hizmetler veriyoruz. Rockwell, Superficial Rockwell, Vickers, Knoop, Brinell gibi ölçümler için uygun cihaz, sertifikalı ölçüm uçları ve kalibrasyon bloklarıda sağlamaktayız. Bütün standartları karşılayabilen sistemlerimiz ile mükemmel kalitede ve yüksek tekrarlanabilirlik sağlayan ölçümler alabilirsiniz. Hazır numuneleriniz için genel sertlik ölçüm testlerinin haricinde yapı ile ilgili incelemeleriniz için sisteminize en uygun mikroskop çözümleri ile size tam manasıyla bir paket sunuyoruz ve diyoruz ki; Ürünlerimizi kullanmıyorsanız, bunun henüz ürünlerimizle tanışma imkanı bulamamış olmanızdan kaynaklandığını düşünüyoruz. Çünkü Mikrotest olarak sizlere dünyanın en kaliteli ürünleriyle hizmet vermekte olduğumuzu biliyoruz.

 

Aradığınız kalite ve güveni sağlayacak Metalografi ürün ve ekipmanlarını kolayca bulabilirsiniz

Yerli Üretim

Metalografik numune hazırlama cihazlarını kendi bünyemizde, kendi tasarımlarımızla yerli üretim olarak üretimini gerçekleştiriyoruz.

Demir-Çelik Sektörü

-

Otomotiv Sektörü

-

Havacılık ve Savunma Sanayi

-

Isıl İşlem Sektörü

-

Üniversiteler

-